onkogreenlife! – Fotorelacja

Karolinka Golf Park – zdjęcia ogólne

To właśnie na tym polu, w dniu 9 września 2023 został rozegrany „Charytatywny Turniej Golfa im. Marii Skłodowskiej-Curie na rzecz Onkologii” w ramach wydarzenia pod nazwą onkogreenlife! 
Graliśmy o to, co w życiu najważniejsze. O życie! Wszystko nam sprzyjało. Pogoda, atmosfera, uśmiech na twarzach gości i graczy, piękne krajobrazy.

Przywitanie, odprawa, start

onkogreenlife! 10:00 przybycie i przywitanie graczy, odprawa, następnie krótka, acz intensywna rozgrzewka i o 10:30, na „umówiony znak-sygnał” zaplanowany wspólny start. 

Gramy i po grze

Z niewielkim poślizgiem wszyscy gracze wystartowali ze startu wspólnego, ze wszystkich 9 dołków. Przed nimi 2 x 9 dołków. Pogoda znakomita, choć przydałby się odrobinę wiatru i lekkiego cienia. Atmosfera doskonała. Wszystkim życzyliśmy „dobrej gry” i jak się na koniec okazało – taka właśnie była.

Goście i Akademia golfa

Od godziny 11:30 zaczęli przybywać goście, którzy z racji pięknego, sobotniego dnia postanowili odwiedzić Pole w Kamieniu Śląskim i wziąć udział w wydarzeniu onkogreenlife! Bardzo gratulujemy jedynej, właściwej decyzji i cieszymy się, że w tym dniu zechcieli być razem z nami. Dla chętnych przewidziana była „Akademia golfa”. Czego się można było spodziewać – cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Puchary i nagrody dodatkowe

Zgodnie z regulaminem wydarzenia onkogreenlife! – nagrody – puchary zostały rozdane 11 najlepszym graczom. Przewidziane było również losowanie nagród dodatkowych. W przypadku nagrody za Miejsce 1 stableford brutto w kategorii Kobiet niezbędna była dogrywka pomiędzy Danutą Rekowską, a Beatą Fernezy. Dogrywkę wygrała Beata Fernezy i tym samym zwyciężyły w tej kategorii. Gratulujemy i dziękujemy za dostarczenie dodatkowych emocji.

Nagroda specjalna

Jako ostatnia została wręczona „Nagroda specjalna„, za „Wyjątkowe uderzenie„. Nagroda ufundowana przez Darczyńcę, który chce pozostać anonimowy. Z założenia nagroda miała być przyznana w kategorii „Kobiety”. Nagrodę otrzymała Beata Fernezy, za „Wyjątkowe uderzenie” na dołku nr 9, w rundzie pierwszej. Gratulujemy!

Zobacz również Wyniki rywalizacji: