Turniej w 2023 roku

W 2023 roku Górnośląska Fundacja Onkologiczna na rzecz Narodowego Instytutu Onkologii w Gliwicach obchodziła swoje 30-lecie działalności. Z tej okazji  zostało zainicjowane wyjątkowe wydarzenie pod nazwą onkogreenlife! Wraz z partnerami wydarzenia: Gliwickim Klubem Golfa oraz Karolinka Golf Park zorganizowaliśmy Charytatywny Turniej Golfa im. Marii Skłodowskiej-Curie na rzecz Onkologii.

Misją Górnośląskiej Fundacji Onkologicznej jest działalność na rzecz Instytutu Onkologii w Gliwicach i jego pacjentów. Celem wydarzenia onkogreenlife! jest przede wszystkim chęć pozyskania środków finansowych, które umożliwią nam kontynuowanie naszej misji, a także uczczenie okrągłej rocznicy działalności Fundacji.

Nasze osiągnięcia i sukcesy nie byłyby możliwe bez wsparcia Patronów, Sponsorów, Darczyńców i Partnerów. Zaangażowanie w organizację przedsięwzięcia wynika z głębokiego przekonania, że życie jest najcenniejszą wartością, a osoby zmagające się z chorobą nowotworową potrzebują naszej, wspólnej mobilizacji i wsparcia. Dlatego chcemy, aby onkogreenlife! było nie tylko okazją do sportowej rywalizacji w Turnieju, ale również platformą, na której wspólnie – WSZYSCY RAZEM możemy walczyć o komfort życia Pacjentów onkologicznych.

Całość wydarzenia odbyła się 09 Września na najbardziej zielonym polu golfowym „Karolinka Golf Park” w Kamieniu Śląskim, woj. opolskie.

Wszystko nam sprzyjało. Wspaniała atmosfera, darczyńcy, goście, gracze, idealna pogoda do gry w golfa. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelację z tego turnieju oraz listą nagrodzonych.

onkogreenlife_turniej